Vill du komma i kontakt med någon av våra säljare?

Kontor Stockholm

Robert Lindgren - Försäljningschef

011-470 69 01

 

Ulf Carlsson (Norrland)

08-546 560 16  Ulf.Carlsson@rco.se

 

Christer Nilsson (Närke, Västmanland)

08-546 560 23  Christer.Nilsson@rco.se

 

Håkan Elgstrand (Uppsala, Hälsingland, Dalarna och Gästrikland)

08-409 139 09,  0736334038  Hakan.Elgstrand@rco.se

 

Emil Höjd (Stockholm)

08-546 560 25  Emil.Hojd@rco.se

 

Erik Gustafsson (Stockholm)

08-546 560 86  Erik.Gustafsson@rco.se

 

Magnus Lilja (Stockholm)

08-40913912  Magnus.Lilja@rco.se

 

Kontor Norrköping

Kristofer Smedberg (Sörmland, Östergötland, Jönköpings län, Gotland)

011-470 69 02  Kristofer.Smedberg@rco.se

 

Kontor Göteborg

Rasmus Axelind (Göteborg, Norra Västra Götaland, Värmland)

031-389 43 94  Rasmus.Axelind@rco.se

 

Claes Gustafsson (Offentlig sektor, myndigheter)

031-389 43 92  Claes.Gustafsson@rco.se

 

Linus Oscarsson (Grossister)

0735-70 97 47  Linus.oscarsson@rco.se

 

Mats Larsson (Göteborg, Västra Götaland, Norra Halland

0735-66 71 70  Mats.Larsson@rco.se

 

Jens Åkesson (Göteborg, Fastighetsbolag)

0736334035  Jens.Akesson@rco.se

 

Kontor Malmö

Mikael Alm (Regionssäljare)

0721458374  Mikael.Alm@rco.se

 

Magnus Stridbäck (Regionssäljare, Östra skåne, Blekinge, Småland och Öland)

0735711411  Magnus.Stridback@rco.se